Agromiks, müşterilerinin başarılarının devamlılığını sağlamalarında onlara yarattığı değer ile katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Agromiks Limited Şirketi, Kemalpaşa/İzmir'de kurulu yem katkıları üreticisidir.

Müşterilerimize kanatlı, büyük ve küçükbaş, balık ve at besiciliği konularında derinlemesine teknik destek sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacına göre esnek üretim kabiliyetine sahibiz. 

Ürünlerimizi temel olarak aromatik ve esans yağlar, vitaminler ve üretim verimliliğini arttıracak, iştahlarını açacak ve bağışıklık sistemlerini destekleyecek şekilde tasarlanmış amino asitler kullanarak üretmekteyiz.

 

Ürünlerimizde en yüksek kaliteye sahip ve etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış hammaddeler kullanmaktayız. Ürünlerimizi talep eden Türkiye'de ve yurtdışındaki müşterilerimizin -veteriner hekimler, çiftçiler ve besi tesisleri- ihtiyacına yönelik en yüksek kaliteyi sağlamak amacındayız. Kendi ürettiğimiz ürünlerimizin yanı sıra ayrıca antlaşmalı olduğumuz üreticilerin ürünlerini de sunmaktayız. Şirketimiz ISO 22000, ISO 14001, ISO 9001, Helal ve GMP sertifikalarına sahip olup kalite süreçlerini titizlikle uygulamaktadır.